Tarih: 20 - 24 Mart 2019
Yer:
Web: http://www.turkrom2019.org

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul ve Sivas şubelerinin ortaklaşa düzenledikleri "Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi" 20-24 Mart 2019 tarihlerinde Regnum Carya Otel, Antalya’da düzenlenecektir.

Romatizmal hastalıklarla ilgili güncel tanı, tedavi ve pratik uygulamaların bütün detaylarıyla yer alacağı kongremizde; konulara akademik yaklaşımın yanı sıra, özellikle günlük rutinimizde bize yardımcı olacak pratik ve teorik son yeniklikler ve romatoloji hastalarına tamamlayıcı tıp destekleriyle ilgili konular alanında deneyimli yabancı ve yerli akademisyenler tarafından anlatılacaktır. Romatizmal hastalıklara multidisipliner yaklaşımın hastalığın doğru tanı ve tedavisinde çok önemli olduğu bilinciyle konulara farklı branşların bakış açıları ve değerlendirmeleri de katılarak programımız, romatolojide çok yönlü yaklaşımı sizlere sunacaktır.  Bol tartışma ve interaktif katılımın olmasını amaçladığımız kongremiz, İlk günü pratik uygulamalar ve kursların yer alacağı toplam 5 gün devam edecek olup, bilimsel çalışmalara sözlü sunum ve bilimsel tartışma ortamı oluşturulacaktır. 

Bilimsel programın yanı sıra, sosyal programı ile de beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz kongremizde siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve bilimsel katkıları kongremizi zenginleştirecektir. 

Sizlere ev sahipliği yapmaktan onur duyacağımız kongremizin, birlikte verimli ve akılda kalıcı bir toplantı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Kongre Eş Başkanı
TRASD İstanbul Şubesi Başkanı

Prof. Dr. Sami Hizmetli
Kongre Eş Başkanı
TRASD Sivas Şubesi Başkanı